POWERLIFTING DERNEĞİNE ÜYE OLMA

ÜYELERİN ÜCRETSİZ VE İNDİRİMLİ YARARLANACAĞI BİLGİLER AŞAĞIDA SUNULMUŞTUR

Powerlifting derneğinin bir takvim yılı içerisinde yurt içinde düzenlediği yarışmalara ücretsiz olarak katılma hakkı. (Yanlızca 1 kategori ücretsizdir ornek:full meet)

Powerlifting derneğine ait olan Türkiyenin ilk ve tek powerlifting salonu Powerboxı %20 indirimli olarak kullanma hakkı

 1. Nufüs cüzdanının önlü arkalı resmi 0(539) 777 86 10 Powerlifting derneği whatsapp hattından gönderilmelidir.
 2. 2018 yılı aidatı olan 210 TL Dernek hesabına yatırılmalıdır.
 3. Yatırılan aidatın dekont resmi 0(539) 777 86 10 nolu watsapp hattından gönderilecek.

-POWERLIFTING DERNEĞİ SPOR KULÜBÜ ÜYELİK SÖZLEŞMESİ-

                                İNTERNET SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI Ve ÜYELİK SÖZLEŞMESİ

 

 1. KULLANIM KOŞULLARI

 

1.1. Bu Web Sitesini Kullanmak İçin Lütfen Aşağıda Yazılı Koşulları Okuyunuz. Sitede Sunulan Hizmetlerden Yararlananlar Veya Herhangi Bir Şekilde Siteye Erişim Sağlayan Her Gerçek Ve Tüzel Kişi Aşağıdaki Kullanım Koşullarını Kabul Etmiş Sayılmaktadır.

 

1.2. Sitede  Sunulan Hizmetler www.powerlifting.org.tr (Bundan Böyle Kısaca SİTE Olarak Anılacaktır) Tarafından Sağlanmaktadır Ve Mağazanın Yasal Sahibi Mağaza Olup, Mağaza Üzerinde Her Türlü Kullanım Ve Tasarruf Yetkisi Mağaza ‘A Aittir.

 

1.3. İşbu Kullanım Koşullarını SİTE Gerektiği Zaman Değiştirebilir Ancak Bu Değişiklikler Düzenli Olarak SİTE’DE Yayınlanacak Ve Aynı Tarihten İtibaren Geçerli Olacaktır.

 

1.4. SİTE Hizmetlerinden Yararlanan Ve SİTE’ YE Erişim Sağlayan Her Gerçek Ve Tüzel Kişi, SİTE Tarafından İşbu Kullanım Koşulları Hükümlerinde Yapılan Her Değişikliği, Önceden Kabul Etmiş Sayılmaktadır.

 

1.5.SİTE  VE Bu SİTE’DE  Yer Alan Veya Alacak Olan Bilgileri, Formları Ve İçeriği Dilediği Zaman Değiştirme Hakkını Saklı Tutmaktadır.

 

 1. TANIMLAR

 

2.1. SİTE: Powerlifting Derneği Tarafından Belirlenen Çerçeve İçerisinde Çeşitli Hizmetlerin Ve İçeriklerin Sunulduğu Çevrimiçi (On-Line) Ortamdan Erişimi Mümkün Olan Web Sitesidir.

 

2.2. ÜYE: SİTE’ DEn Ürün/Mal/Hizmet Alımı Yapmak Üzere Faydalanmak İsteyen, Seçmiş Olduğu Üyelik Formunu Eksiksiz Doldurarak, Dernek Üyelikleri Onaylanarak Dernek ‘Üyeliği’ne  Kabul Edilen Her Gerçek Ve Tüzel Kişidir. Bu Sözleşmede Kısaca “ÜYE” Olarak Anılacaklardır. 16 Yaşından Gün Almış Bireylerin Gerçek Kimlik Bilgileri İle Mağaza’ Daki İlgili Üyelik Formunu Eksiksiz Doldurarak Üye Olabilirler. ÜYE Olmak İsteyen Şirketler (Şahıs Ve Ortaklar), Kolektif Şirketler, Adi Komandit Şirketler, Sermayesi Paylara Bölünmüş Komandit Şirketler, Limited Şirketler, Anonim Şirketler, Kooperatiflerin Ve Diğer Kurumların Tüzel Bilgileri İle 18 Yaşından Gün Almış Yasal Yetkilisinin site ‘Deki İlgili Üyelik Formunu Eksiksiz Doldurarak ÜYE Olabilir Ve Kurumları Adına İşlem Yapabilirler. “ÜYE Adı” Üyeye Özeldir Ve Aynı “ÜYE Adı” İki Farklı ÜYE’ Ye Verilmez.

 

2.3. KULLANICI: Derneğin, Web Sitesini Alışveriş Yaparak Ya Da Alışveriş Yapmaksızın Ziyaret Eden Kişidir.

 

2.4. LİNK: SİTE Üzerinden Bir Başka Web Sitesine, Dosyalara, İçeriğe Veya Başka Bir Web Sitesinden, Dernek bilgilerine Ve İçeriğe Erişimi Mümkün Kılan Bağlantıdır.

 

2.5. İÇERİK: SİTE Ve/Veya Herhangi Bir Web Sitesinden Yayınlanan Veya Erişimi Mümkün Olan Her Türlü Bilgi, Dosya, Resim, Program, Rakam, Fiyat Vs. Görsel, Yazınsal Ve İşitsel İmgelerdir.

 

2.6. WEB SİTESİ KULLANIM KOŞULLARI VE ÜYELİK SÖZLEŞMESİ: SİTE Vasıtasıyla Sunulmakta Olan Ticari Ve Kişiye Özel Nitelikteki Hizmetlerden Yararlanacak Gerçek Ve/Veya Tüzel Kişilerle DERNEK Arasında Elektronik Ortamda Akdedilen İşbu Sözleşmedir.

 

2.7. KİŞİSEL BİLGİ: Üyenin Kimliği, Adresi, Elektronik Posta Adresi, Telefon Numarası, IP Adresi, SİTE’ Nin Hangi Bölümlerini Ziyaret Ettiği, Domain Tipi, Browser Tipi, Ziyaret Tarihi, Saati Vs Bilgilerdir.

 

 1. HİZMETLERİN KAPSAMI

 

3.1. DERNEĞİN SİTE  Üzerinden Sunacağı Hizmetler Genel İtibariyle Tüketici Hukuku Mevzuatında Tanımlanan e-Ticaretten İbarettir.

 

3.2. DERNEĞİN SİTE  Üzerinden Vereceği Hizmetler Sınırlı Sayıda Olmamak Üzere;  SİTE’YE Ait ‘www.powerlifting.org.tr web Adresinde Satışa Sunulan Ürünlerin ve hizmetlerin ; ÜYE Tarafından Bedeli Ödendikten Sonra, alıcıya Taahhüt edilen hizmet yada ürün  işlemi yapılarak,sms yada e-mail yoluyla bilgilendirme yapılır. Satın alınan ürün ise:kargo firması aracılığıyla 1 hafta içersinde teslim edilir.

 

3.3. DENEK SİTE  Üzerinden Sunacağı Hizmetlerin Kapsamını Ve Niteliğini Belirlemekte Tamamen Serbest Olup, Hizmetlere İlişkin Olarak Yapacağı Değişiklikleri SİTE ‘De Yayınlamasıyla Yürürlüğe Koymuş Addedilir.

 

3.4. DERNEK Bünyesinde Sunulacak Hizmetlerden Yararlanabilmek İçin Kullanıcıların SİTE Tarafından Belirlenecek Ve SİTE’Nin İlgili Bölümünün İçeriğinde Belirtilecek Özellikleri Taşıması Gereklidir. SİTE, Bu Özellikleri Belirlemekte Tamamen Serbest Olup, Özelliklere İlişkin Olarak Yapacağı Değişiklikleri SİTEDE Yayınlamasıyla Yürürlüğe Koymuş Addedilir.

 

 1. GENEL HÜKÜMLER

 

4.1. SİTE ÜZERİNDEN SİTENİN  Kendi Kontrolünde Olmayan Ve Başkaca Üçüncü Kişilerin Sahip Olduğu Ve İşlettiği Başka Web SİTE’ Lerine Ve/Veya Başka İçeriklere Link Verilebilir. Bu Linkler KULLANICI’ Lara Ve ÜYE’ Lere Yönlenme Kolaylığı Sağlamak Amacıyla Konmuş Olup Herhangi Bir Web Sitesini Veya O Siteyi İşleten Kişiyi Desteklememektedir. Link Verilen Web Sitesinin İçerdiği Bilgilere Yönelik Herhangi Bir Türde Bir Beyan Veya Garanti Niteliği Taşımamaktadır. SİTE Üzerindeki Linkler Vasıtasıyla Erişilen Web Siteleri Ve İçerikleri Hakkında SİTE’nİn Herhangi Bir Sorumluluğu Yoktur Ve Bu Sitelerin Kullanımıyla Doğabilecek Zararlar, KULLANICI’ Ların ÜYE’ Lerin Kendi Sorumluluğundadır. SİTE  Bu Tür Link Verilen Web SİTE’ Lerine Erişimi, Kendi Yazılı Muvafakatine Bağlayabileceği Gibi, SİTE Nİn Uygun Görmeyeceği Linklere Erişimi Her Zaman Kesebilir.

 

4.2.  SİTE’DE Mevcut Olan Bilgilerin Doğruluk Ve Güncelliğini Sürekli Olarak Kontrol Etmektedir. Ancak Gösterilen Çabaya Rağmen, SİTE Üzerindeki Bilgiler Fiili Değişikliklerin Gerisinde Kalabilir. SİTE Muhteviyatında Yer Alan Materyal Ve Bilgiler AnINda Sunulmaktadır, İlgili Hizmet Veya Bilginin Güncel Durumu İle SİTE’ DE Yer Alan Durumu Arasında Farklılık Olabilir.SİTEDE  Yer Alan Bilgilerin, Güncelliği, Doğruluğu, Şartları, Kalitesi, Performansı, Pazarlanabilirliği, Belli Bir Amaca Uygunluğu Ve DERNEĞİN SİTE’DE  Mevcut Ve Bunlarla Sınırlı Olmayan, Bunlarla Bağlantılı Veya Bağımsız Diğer Bilgi, Hizmet Veya Ürünlere Etkisi İle Tamlığı Hakkında Herhangi Bir Sarih Ya Da Zımni Garanti Verilmemekte Ve Taahhütte Bulunulmamaktadır.

 

4.3. KULLANICI Ve ÜYE, SİTE’ DEki, Yüklenmeye (Download) Ve/Veya Paylaşıma Müsait Dosya, Bilgi Ve Belgelerin, Virüslerden, formlardan, Truva Atlarından, Dialer Programlarından, Spam, Spyware Veya Bunlar Gibi Diğer Her Türlü Kötü Ve Zarar Verme Amaçlı Kodlardan Veya Materyallerden Arındırılamamış Olabileceğini Ve Bu Hususlarda SİTE’nin  Garanti Vermediğini Kabul Etmektedir. Bu Tip Kötü Ve Zarar Verme Amaçlı Programların, Kodların Veya Materyallerin Önlenmesi, Veri Giriş-Çıkışlarının Doğruluğu Veya Herhangi Bir Kayıp Verinin Geri Kazanılması İçin Gereken Tüm Yazılım Ve Donanım İhtiyaçlarını Karşılamak, Bakım Ve Güncellemelerini Yapmak Tamamen KULLANICI’ Nın ÜYE’ Nin Sorumluluğundadır. Bu Tür Kötü Amaçlı Programlar, Kodlar Veya Materyallerin Sebep Olabileceği, Veri Yanlışlıkları Veya Kayıplarından Dolayı KULLANICI Ve ÜYE’ Nin Veya Üçüncü Kişilerin Uğrayabileceği Hiçbir Zarardan Mağaza Sorumlu Değildir. Bu Tür Kötü Amaçlı Programlar, Kodlar Veya Materyaller, Veri Yanlışlıkları Veya Kayıplarından Dolayı KULLANICI’ Nın Ve ÜYE’ Nin Veya Üçüncü Kişilerin Uğrayabileceği Hiçbir Zarardan Mağaza Sorumlu Değildir.

 

4.4. DERNEK, İşbu SİTE  Uzantısında Mevcut Her Tür Hizmet, Ürün, Kampanya Vs. Bilgiler Ve SİTE’ Yİ Kullanma Koşulları İle SİTE’ De Sunulan Bilgileri Önceden Bir İhtara Gerek Olmaksızın Değiştirme, SİTE’Yİ  Ve İçeriğini Yeniden Düzenleme, Yayını Durdurma Ve/Veya Duraklatma Hakkını Saklı Tutar. Değişiklikler, SİTE’ DE Yayınlanmalarıyla Yürürlüğe Girerler. SİTE  Kullanımı Ya Da SİTE’YE  Giriş İle Bu Değişiklikler De Kabul Edilmiş Sayılır. Bu Koşullar Link Verilen Diğer Web Sayfaları İçin De Geçerlidir. SİTE, Sözleşmenin İhlali, Haksız Fiil, İhmal Veya Diğer Sebepler Neticesinde; İşlemin Kesintiye Uğraması, Hata, İhmal, Kesinti, Silinme, Kayıp, İşlemin Veya İletişimin Gecikmesi, Bilgisayar Virüsü, İletişim Hatası, Hırsızlık, İmha Veya İzinsiz Olarak Kayıtlara Girilmesi, Değiştirilmesi Veya Kullanılması Hususunda Ve Durumunda Herhangi Bir Sorumluluk Kabul Etmez.

 

4.5. SİTE  Dâhilinde Üçüncü Kişiler Tarafından Sağlanan Hizmetlerden Ve Yayınlanan İçeriklerden Dolayı SİTE NİN , İşbirliği İçinde Bulunduğu Kurumların, SİTE GÖREVLİLERİNİN  Ve Yöneticilerinin, SİTE  Yetkilisinin Sorumluluğu Bulunmamaktadır. Herhangi Bir Üçüncü Kişi Tarafından Sağlanan Ve Yayınlanan Bilgilerin, İçeriklerin, Görsel Ve İşitsel İmgelerin Doğruluğu Ve Hukuka Uygunluğunun Taahhüdü Bütünüyle Bu Eylemleri Gerçekleştiren Üçüncü Kişilerin Sorumluluğundadır. Site, Üçüncü Kişiler Tarafından Sağlanan Hizmetlerin Ve İçeriklerin Güvenliğini, Doğruluğunu Ve Hukuka Uygunluğunu Taahhüt Ve Garanti Etmemektedir.

 

4.6. site’yi  Kullananlar, Yalnızca Hukuka Uygun Ve Şahsi Amaçlarla site Üzerinde İşlem Yapabilirler. KULLANICI’ Ların Ve ÜYE’ Lerin, site Dâhilinde Yaptığı Her İşlem Ve Eylemdeki Hukuki Ve Cezai Sorumlulukları Kendilerine Aittir. Her KULLANICI Ve Her ÜYE, site  Ve/Veya Başka Bir Üçüncü Kişinin Haklarına Tecavüz Teşkil Edecek Nitelikteki Herhangi Bir Faaliyette Bulunmayacağını Taahhüt Eder. KULLANICI Ve ÜYE’ Lerin site Üzerindeki Faaliyetleri Nedeniyle Üçüncü Kişilerin Uğradıkları Veya Uğrayabilecekleri Zararlardan Dolayı site’nin Doğrudan Ve/Veya Dolaylı Hiçbir Sorumluluğu Yoktur.

 

4.7. İşbu sitenin sahibi Powerlifting Derneği’dir. Bu Mağaza’ Da Bulunan Bilgiler, Yazılar, Resimler, Markalar, Slogan Ve Diğer İşaretler İle Sair Sınaî Ve Fikri Mülkiyet Haklarına İlişkin Bilgilerin Korunmasına Yönelik Programlarla, Sayfa Düzeni SİTENİN Sunumu SİTE NİN  Ya Da İzin Ve Lisans Aldığı Kuruluşların Mülkiyetindedir. İşbu SİTEDE’Kİ  Bilgilerin Ya Da SİTE Sayfalarına İlişkin Her Tür Veritabanı, Web Sitesi, Software-Code’ Ların Html Kodu Ve Diğer Kodlar Vs. İLE SİTE İçeriğinde Bulunan Ürünlerin, Tasarımların, Resimlerin, Metinlerin, Görsel, İşitsel Vesair İmgelerin, Video Kliplerin, Dosyaların, Katalogların Ve Listelerin Kısmen Ya Da Tamamen Kopyalanması, Değiştirilmesi, Yayınlanması, Online Ya Da Diğer Bir Medya Kullanılmak Suretiyle Gönderimi, Dağıtımı, Satılması Yasaktır. KULLANICI Ve ÜYE, Yukarıda Sayılan Ve Bunlarla Sınırlı Olmayan SİTE  Yazılım, Donanım Ve İçeriğini Çoğaltmayacağını, Kopyalamayacağını, Dağıtmayacağını, İşlemeyeceğini, Gerek Bu Eylemleri İle Gerekse De Başka Yollarla SİTE  İle Doğrudan Ve/Veya Dolaylı Olarak Rekabete Girmeyeceğini Kabul Ve Taahhüt Etmektedir. KULLANICI Ve ÜYE, site Hizmetlerini, SİTE  Bilgilerini Ve SİTE Nin Telif Haklarına Tâbi Çalışmalarını Yeniden Satmak, İşlemek, Paylaşmak, Dağıtmak, Sergilemek Veya Başkasının Sitesi’nin Hizmetlerine Erişmesi Veya Kullanmasına İzin Vermek Hakkına Sahip Değildir. Bu Sayfadaki Bilgilerin Kısmen Kopyalanması, Basılması, İşlenmesi, Dağıtılması, Çoğaltılması, Sergilenmesi Ancak Ticari Olmayan Kişisel İhtiyaçlar İçin Ve DERNEĞİN Yazılı İzni İle Mümkündür.

 

4.8. SİTE, Üzerinden KULLANICI’ Lar Ve ÜYE’ Ler Tarafından Kendisine İletilen Bilgileri “Gizlilik Politikası” Ve “Web Sitesi Kullanım Koşulları” Hükümleri Doğrultusunda Kullanabilir. Bu Bilgileri İşleyebilir, Bir Veritabanı Üzerinde Tasnif Edip Muhafaza Edebilir. SİTE YE  Aynı Zamanda; KULLANICI Ve ÜYE’ Nin Kimliği, Adresi, Elektronik Posta Adresi, Telefon Numarası, IP Adresi, SİTE nin Hangi Bölümlerini Ziyaret Ettiği, Domain Tipi, Browser Tipi, Ziyaret Tarihi, Saati Vs Bilgileri De İstatistiki Değerlendirme, Kampanyaların Duyurusunu Yapma Ve Kişiye Yönelik Hizmetler Sunma Gibi Amaçlarla Kullanabilir. KULLANICI’ Lara Ve ÜYE’ Lere Ait Kişisel Bilgiler, Kanunla Yetkili Kılınan Mercilerin Talebi Ve Aşağıda Sayılan Haller Hariç Olmak Üzere Gerçek Ve Tüzel Üçüncü Kişilere Açıklanmayacaktır. Kişisel Bilgi Ender Olarak Mağaza İçin Veya Onun Adına Davranan Üçüncü Taraflara Veya site  Nin İşi İle İlgili Olanlara Verilerin Özgün Olarak Kullanım Amaçlarını Daha İyi İşlemek Ya Da KULLANICI’ Ların Ve ÜYE ‘Lerin Önerdiği Amaçlara Uygun Olarak Daha İyi Hizmet Verebilmek Üzere Verilir.

 

4.9. İşbu sitenin Kullanım Koşulları Dâhilinde site Tarafından Açıkça Yetki Verilmediği Hallerde SİTE ; Sİte Hizmetleri, site  Bilgileri, site  Telif Haklarına Tâbi Çalışmaları, Site Ticari Markaları, SİTE Ticari Görünümü Veya Bu SİTE Vasıtasıyla Sağladığı Başkaca Varlık Ve Bilgilere Yönelik Tüm Haklarını Saklı Tutmaktadır.

 

 1. SORUMLULUĞUN SINIRLANDIRILMASI

 

Mağaza, Mağazaya Erişilmesi, Mağazanın Ya Da Mağazadaki Bilgilerin Ve Diğer Verilerin Programların Vs. Kullanılması Sebebiyle, Sözleşmenin İhlali, Haksız Fiil, Ya Da Başkaca Sebeplere Binaen, Doğabilecek Doğrudan Ya Da Dolaylı Hiçbir Zarardan Sorumlu Değildir. Mağaza, Sözleşmenin İhlali, Haksız Fiil, İhmal Veya Diğer Sebepler Neticesinde; İşlemin Kesintiye Uğraması, Hata, İhmal, Kesinti Hususunda Herhangi Bir Sorumluluk Kabul Etmez. Bu Mağazada Ya Da Link Verilen Diğer Web Sitelerine Erişilmesi Ya Da Mağazanın Kullanılması İle Mağaza Nın, Kullanım/Ziyaret Sonucunda, Doğabilecek Her Tür Sorumluluktan, Mahkeme Ve Diğer Masraflar Da Dahil Olmak Üzere Her Tür Zarar Ve Talep Hakkından Ayrı Kılındığı Kabul Edilmektedir.

 

 1. DEVİR SİTE:Bu Sözleşmeyi Bildirimsiz Olarak İstediği Zaman Kısmen Veya Bütünüyle Devredebilir. Ancak KULLANICI Ve ÜYE Bu Sözleşmeyi Veya Herhangi Bir Kısmını Başka Bir Tarafa Devredemez. Bu Türden Bir Devir Girişimi Geçersizdir.

 

 1. MÜCBİR SEBEPLER Hukuken Mücbir Sebep Sayılan Tüm Durumlarda, site İşbu “Web Sitesi Kullanım Koşullarını” Geç İfa Etmekten Veya İfa Etmemekten Dolayı Yükümlü Değildir. Bu Ve Bunun Gibi Durumlar, SİTE Açısından, Gecikme Veya İfa Etmeme Veya Temerrüt Addedilmeyecek Veya Bu Durumlar İçin SİTE Nİn Herhangi Bir Tazminat Yükümlülüğü Doğmayacaktır.

 

 1. UYGULANACAK HUKUK VE YETKİ İşbu “SİTE Kullanım Koşulları” Ve “Web Sitesi Kullanım Sözleşmesi” Nden Kaynaklanacak İhtilaflar Türk Hukuku’na Tabidir Ve İstanbul Merkez Mahkemeleri Ve İcra Daireleri Yetkilidir. DERNEĞİN, KULLANICI Ve ÜYE’ Nin Bulunduğu Ülkede Dava Açma Hakkı Saklıdır.

 

 1. YÜRÜRLÜLÜK Ve KABUL İşbu Web Sitesi Kullanım Koşulları Ve Üyelik Sözleşmesi, SİTE Tarafından SİTE İçeriğinde İlan Edildiği Tarihte Yürürlülük Kazanır. KULLANICI’ Lar Ve ÜYE’ Ler, İşbu Sözleşme Hükümlerini SİTE Yİ Kullanmakla Kabul Etmiş Olmaktadırlar. SİTE, Dilediği Zaman İşbu Sözleşme Hükümlerinde Değişikliğe Gidebilir, Değişiklikler, Sürüm Numarası Ve Değişiklik Tarihi Belirtilerek SİTE Üzerinden Yayınlanır Ve Aynı Tarihte Yürürlüğe Girer.